چاپ        ارسال به دوست

مصاحبه برگزیدگان دکتری برگزار شد

 آزمون مصاحبه دکتری هشت رشته مربوط به حوزه های سلامت اجتماعی و توانبخشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی طی سه روز در محل این دانشگاه برگزار شد.

   به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، دکتر "حاجتی " دبير شوراي آموزش پزشكي علوم پايه پزشكي ، بهداشت و تخصصي وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي و دکتر" اکبری " قائم مقام معاون آموزشي وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي در اولین روز از این آزمون، ، از محل و نحوه  برگزاری آزمون مصاحبه دکتری بازدید کردند.

   براساس این گزارش ، طبق برنامه ریزی انجام شده ، آزمون دکتری رشته های سلامت و رفاه اجتماعی ، گفتاردرمانی و سالمندی ، مجموعا با ۳۴ داوطلب در روز شنبه ۱۷ تیرماه جاری ، رشته های مددکاری اجتماعی، مشاوره توانبخشی ، کاردرمانی و سلامت در حوادث و بلایا  با ۴۳ داوطلب ، در روز یکشنبه ۱۸ تیرماه و همچنین آزمون دکتری  ۳۵ داوطلب رشته سلامت در حوادث و بلایا و ۱۲ داوطلب رشته ارتز و پروتز در روز ۱۹ تیرماه جاری و در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد.

گفتنی است برای رشته مددکاری اجتماعی که مصاحبه آن در روز یکشنبه 18 تیر برگزار شد، 6 نفر به مرحله مصاحبه رسیده بودند که 2 نفر به صورت روزانه و یک نفر به صورت بین الملل پذیرش خواهند شد.

این مصاحبه در چند ایستگاه برگزار شد و هر یک از داوطلبین باید در ایستگاههای تعیین شده به سوالات پاسخ می دادند.


١٥:٠١ - پنج شنبه ٢٢ تير ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٣٨    /    تعداد نمایش : ٣٧٢خروج
 

دانشگاه علوم بهزیستی ...معاونت آموزشیمعاونت پژوهشیمعاونت دانشجوییمعاونت درمانکتابخانه مرکزی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences